Kaymakam Özyiğit ve Başkan Büyükgöz, Pagev Meslek Lisesi’nde

KOCAELİ (İGFA) – Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, yeni haftaya bayrak merasimine katılarak başladı. Gebze Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Pagev Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bayrak merasimine katıldı. Gebze Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve Gebze İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Şener Doğan öğrencileri yalnız bırakmıyor. Yeni haftaya Gebze Pagev Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi’nde başlayan Lider Büyükgöz, öğrencilere bayrak merasiminde eşlik etti.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz,“Değerli gençlerimiz, yarınlarımız hepinize yeterli haftalar diliyorum. Gelişen teknoloji ve endüstrileşmenin geldiği noktada aranan eleman durumundasınız. Evet, geldiğimiz noktada aranan elemansınız lakin artık günümüzde kimse diplomaya ne yazık ki para vermiyor. Artık beşerler bilgiye para vermeyi ve bilgili beşerler ile çalışmayı tercih ediyor. En âlâ üniversiteden mezun olmanın artık bir ehemmiyeti kalmadı. Pekala bilgiyi nasıl alacağız nerden ulaşacağız sorusunun karşılığı ise şu an bilginin kaynağında, merkezindesiniz.

Sizler o denli bir altın bilezik dükkanının içerisindesiniz ki o bileziği bileğinize takmadan çıkarsanız kabahat sizin olur. O nedenle fırsatları düzgün değerlendirmeyi ve bilgiyi kaynağından öğrenmeyi ihmal etmeyin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir