Jorge Jesus’tan Fenerbahçe taraftarına Ali Koç tepkisi: Daha iyi bir başkan görmedim

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi Son 16 Tipi’nde Sevilla’ya elendi. Birinci maçta deplasmanda 2-0 kaybeden Sarı-Lacivertliler, Kadıköy’deki rövanşı 1-0 kazandı lakin bu sonuç çeşit için kâfi olmadı.

Fenerbahçe, Sevilla’nın elendiği müsabakanın akabinde idareye reaksiyon geldi. Kadıköy’de tribünler, maçın sona ermesinin akabinde lider Ali Koçu istifaya davet etti. Sarı-lacivertli taraftarlar, “Ali Koç istifa” tezahüratları yaptı.

JESUSTAN ‘ALİ KOÇ İSTİFA’ TEZAHÜRATINA REAKSİYON

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, basın toplantısında ‘ Ali Koç istifa’ tezahüratları yapan taraftarlara reaksiyon gösterdi.

İşte Jesus’tan Ali Koç sözleri:

“Maçtan sonra Ali Koç Başkan’a gösterilen reaksiyonları anlamamıştım ancak şayet ‘istifa’ diye bir reaksiyon olduysa, bu haksız bir tepkidir! Fenerbahçe‘nin çok iyi bir başkanı var. 35 yıldır teknik yöneticilik yapıyorum, çok fazla liderle çalıştım. Ali Koç çok âlâ bir lider. Bence Fenerbahçeliler’in ilaha şükretmesi lazım, bu türlü bir liderleri olduğu için. Ali Koç, Fenerbahçe için her vakit, her şeyi yapıyor.

“ÇALIŞTIĞIM EN DÜZGÜN LİDER ALİ KOÇ”

“Son yıllarda bu ekip kupa kazanamadı evet lakin baş sorumlu lider değildi. Baş sorumlu, teknik yönetici ve oyunculardır. Ali Koç, Fenerbahçe için her şeyini veriyor. Ben 8 aydır buradayım. Şunu söyleyebilirim; bugüne kadar çalıştığım en güzel lider Ali Koç. Talihin biraz yanında olması lazım alışılmış…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir