Cristiano Ronaldo’dan duygu dolu itiraflar: Dostlarınızı iyi seçin, ben yeni öğrendim

Bebeğini kaybetmesi, Manchester United’daki son günlerinde yaşadıkları ve son olarak Dünya Kupası’nda havlu atarak üst üste makûs imtihanlardan geçen Cristiano Ronaldo, yine hayata dönüyor. Suudi Arabistan’a transfer olan 38 yaşındaki futbolcu, yine Portekiz Ulusal Ekibi’ne seçildi.

İÇİNİ DÖKTÜ

Yaşayan efsane, Ulusal Grup kampında basın mensuplarına içini döktü. Portekizli futbolcu birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

“BURADA OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM”

Portekiz’in kendisine düzgün geldiğini söyleyen Ronaldo, “Ben ve ailem oturup düşündükten sonra ulusal kadrosu bırakmamaya karar verdim. Burada olduğum için mutluyum” dedi.

“DOSTLARINIZI DÜZGÜN SEÇİN”

İngiltere’deki ikinci periyodunun zahmetli geçtiğini söz eden Ronaldo, “Manchester United ile mesleğimin makus bir devrinden geçtim. Bunu kabul etmekte sorun yaşamıyorum ancak hayat devam ediyor. Kimlerin gerçek dost olduğunu böylelikle görmüş oldum. Dostlarınızı düzgün seçin.

“TEPEDEYKEN GÖREMİYORSUNUZ”

Ronaldo kelamlarını şöyle tamamaldı: Dağın zirvesindeyken, çoklukla aşağıda ne olduğunu göremiyoruz. Artık hazırlıklıyım ve bunun değerli olduğunu öğreniyorum. Artık daha uygun bir adamım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir